1st AZ Fitness HIGH JUMP

Volným pádem z výšky 15 metrů do vzduchem naplněné obří matrace, tak to byl 1st AZ Fitness HIGH JUMP.

V sobotu 27. srpna u brněnské budovy AZ Tower byla možnost si vyzkoušet skok z 15 metrové plošiny do obří nafukovací matrace, to jsme si s borcama nemohli nechat ujít. Celou akci zaštítila posilovna AZ Fitness a projekt Sakrblé. Z mého pohledu zvládli organizátoři celou akci velmi dobře, přestože se jednalo o velice nebezpečnou atrakci pro netrénovaného člověka.

Kromě volných skoků bylo vyhlášeno i několik soutěžních kategorií.

  • Nejlepší skok muži
  • Nejlepší skok ženy
  • Nejlepší kostým
  • Nejhlučnější skok

Myslím si, že organizátoři očekávali větší zájem o soutěžní kategorie. Například do kategorie nejlepší skok můžu se nás zapojilo 7 a z toho 2 si to rozmysleli. Zbylých 5 byla jen naše skupinka, takže takové kamarádské zaskákání. Skoky subjektivně bodovala porota a 1. místo si oprávněné zasloužil Michal Bejček za dvojité salto prohnutě, ještě jednou gratulace Bejku!

Roman Rossi v kostýmu Spidermana
Kategorie nejlepší kostým, foto: Roman Rossi

Na akci došlo k několika lehkým zraněním, které ošetřili na místě přítomní zdravotníci. Bohužel akce se neobešla bez vážnějších zranění (poranění páteře) a převozu do nemocnice, na toto téma vznikla diskuze na sociální síti, příčinu poranění považuji za přecenění vlastních sil a přeji zraněným brzké uzdravení.

O akci napsali

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/dve-stovky-silencu-skocily-z-az-tower-adrenalin-spojili-s-charitou-20160827.html